POSTS
PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!

چرا بنر کلاسیک

بنر کلاسیک، اولین بنر ایرانی در خاورمیانه است که از تکنولوژی هات لمینت در آن استفاده شده است. بهره­­­ گیری از تکنولوژی روز دنیا با کمک استعداد ناب ایرانی منجر به خلق محصولی با کیفیت و قابل رقابت با نمونه ­های خارجی گردیده است.

تکنولوژی

این وجه تمایز ما با دیگر بنرهای ایرانی موجود در بازار است.ما از تکنولوژی روز دنیا بهره می گیریم.

کیفیت

ما محصولی قابل رقابت با نمونه های مشابه خارجی به شما عرضه می کنیم

قیمت

منافع شما را مد نظر قرار داده ایم. از خریدتان رضایت خواهید داشت

گارانتی

ضمانت تعویض یا بازگشت محصول تا 7 روز پس از فروش

  • Text Hover

تکنولوژی روز

روش تولید لمینت گرم (Hot Laminate) از نظر کیفیت مرغوب ترین محصول و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه ترین شیوه تولید است. از مزیت­های آن، سطح فوق العاده صاف بنر است که باعث افزایش کیفیت، جلا و سرعت چاپ و در نتیجه بالا رفتن بهره­ وری فرآیند چاپ می شود.

لبه های صاف برش شده از دیگر مزایای پارچه بنر کلاسیک است که توسط سیستم برش لبه اتوماتیک دستگاه انجام می ­شود و از مشکلات ناشی از عدم صافی لبه در هنگام ورود به دستگاه چاپ کاسته و میزان ضایعات این پروسه را به طرز چشمگیری کاهش می ­دهد. یکی از دیگر ویژگی ­های مهم بنر کلاسیک که از مهمترین دغدغه­ های چاپخانه داران و مصرف کنندگان پارچه بنر است متراژ کامل این محصول است که با بهره ­مندی از سیستم متراژسنج اتوماتیک دستگاه در ابعاد مطلوب مشتریان ارائه خواهد شد.

داستان ما

از اوایل دهه 90 با هدف تأمین بنر مورد نیاز داخل کشور وارد این مسیر شدیم و با تلاش و کوشش و جلب اعتماد مخاطبان و با پشت سر گذاشتن چالش‌های گوناگون، به یکی از بزرگترین واردکنندگان بنر خارجی در ایران تبدیل شدیم. در این مدت کوشیدیم بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.

قدم گذاشتن در راه تازه

مشکلات تجارت خارجی و واردات بنر، تشدید تحریم­ها و قیمت بالای مواد اولیه ما را بر آن داشت که به فکر تولید کالای ایرانی باکیفیت و در حد استانداردهای جهانی باشیم. از همان روزها در فکر تولید پارچه بنر به روش اورجینال و استاندارد روز دنیا بودیم و امروز پس از گذشت یک سال به این هدف دست یافتیم و با بکارگیری تکنولوژی مجهز و پیشرفته تولید پارچه بنر اقدام به تولید این محصول مطابق با استانداردهای روز این صنعت نمودیم.ما بر این باوریم که ایرانی می­تواند و بر باور خود ایستاده ­ایم.


هدف ما بهره ­برداری از پتانسیل و استعداد ایرانی و پیوند آن با علم و تکنولوژی دنیا می­باشد. بزرگ ترین آرمان ما نشان دادن شایستگی ایرانی و خوشنام کردن نام برند ایرانی است.

  • Text Hover
فرصت استثنایی

ما می خواهیم شما به کسب و کارتان رونق ببخشید و قهرمان حرفه خود باشید. پس تلاش می­کنیم محصولی ارائه نمائیم که شایسته شما باشد. برای استفاده از خدمات زیر با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان و گرفتن نمونه محصول

سه متر نمونه بنر خام رایگان برای تست کیفیت از ما دریافت کنید

اخذ نمایندگی

کسب و کار خودتان را داشته باشید

ملحق شدن به تیم ما

ما برای تخصص شما ارزش قائلیم

  • Text Hover
کیفیت شعار نیست

کلاسیک بنر خود را به ارائه با کیفیت ترین محصول، خدمات و ضمانت پس از فروش و نیز مشاوره به مشتریان در خصوص طراحی محصول مورد نیاز متعهد می داند.
ثبات رنگ

نوآوری در تولید، اتکا به فناوری های نوین جهت تولید با کیفیت ترین محصولات

صافی برش

نوآوری در تولید، اتکا به فناوری های نوین جهت تولید با کیفیت ترین محصولات

مقاومت

نوآوری در تولید، اتکا به فناوری های نوین جهت تولید با کیفیت ترین محصولات

چاپ پذیری

نوآوری در تولید، اتکا به فناوری های نوین جهت تولید با کیفیت ترین محصولات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه کلاتسیک از آخرین جشنواره ها و رویداد های جهان چاپ و بسته بندی آگاه شوید

تا آغاز رو نمایی از اولین بنر اورجینال ایرانی

2019